Árvácskás függő virágtartó különböző színekben magassága kb. 20-30 cm cserépátmé
Cikkszám 4304887Termékleírás
Cikkszám 4304887
Az árvácska (Viola cornuta) a télálló tavaszi virágok közé tartozik (a fagy ellen azonban védeni kell). Itt egy dekoratív, színes függő virágtartóba árvácska van ültetve. A virágok és a cserép színe egymáshoz igazodik.
Ez a függő virágtartó tavaszi hangulatot áraszt az erkélyen és a teraszon, és egész nyáron virágzik.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194236059,8716943181448
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 27,6 cm |
| Mélység: | 27,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













