Begónia különféle színekben magasság kb. 10 cm - 15 cm 10-es csomag Begonia
Cikkszám 5109277Termékleírás
Cikkszám 5109277
A begónia (Begonia) egy rendkívül közkedvelt kerti növény, amelynek értéke a dekoratív levéldíszek és a színes virágok összjátékában rejlik.
Egynyári cserepes növényként tartják, de nélkülözhetetlenek az ágyásba és az erkélyre ültetett növények körében is. A legtöbb fajta szinte egész nyáron virágzik.
A gyártó adatai
Wouters BV, kwekerij
Enserweg 3
A
8307 Ens
bestelling@kwekerijwouters.nl
8717191020046
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Cserépméret: | 0,2 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Készlet: | 10 darabos készlet |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Begonia semperflorens |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 10 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







