Elles Premium rudacskák 5,5 l
Cikkszám 4386975Termékleírás
Cikkszám 4386975
A Premium rudacskák a bennük található tápanyagok kiegyensúlyozott arányának köszönhetően ideális fő táplálékul szolgálhatnak a tavi halak számára. Úsznak a vízben, és nem teszik zavarossá a vizet. Etetési javaslat: naponta többször adagoljon kicsi mennyiségeket. A mennyiséget úgy kell meghatározni, hogy a halak néhány perc alatt megehessék a rudacskákat. Ne adja kérődző állatoknak. 8 °C alatt ne etesse a halakat. Összetétel: gabona és gabonából készült termékek, olajos magvak, olajtartalmú gyümölcsök és ezek melléktermékei: halak, egyéb tengeri állatok, ezek termékei és melléktermékei.
A gyártó adatai
Stroetmann Tiernahrung
Harkortstrasse 30
48163 Münster
info-obi@stroetmann.de
4000610369609
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Eledel fajtája: | Teljes értékű takarmányok |
| Tartalom: | 550 g |
| Tartalom: | 0,55 kg |
| Alkalmas a következőkre: | Tavi halak |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 18,5 cm |
| Szélesség: | 22,5 cm |
| Mélység: | 19,5 cm |



