JBL ProPond Winter S 0,6 kg 1 l
Cikkszám 4870002Termékleírás
Cikkszám 4870002
JBL ProPond Winter S, teljes értékű téli tavihal eledel, mely minden tápanyagot tartalmaz, amire halainknak a téli hónapokban szüksége van. A süllyedő eledel a víz aljára úszik, és megfelelő arányban tartalmaz fehérjéket / zsírokat. Lazacot, búzacsírát, halolajat, rákot és kukoricát is tartalmaz, hogy tavi halaink egészségesek és életerősek legyenek. (5 C - 15 C fokos vízhőmérsékleten). 15 cm - 35 cm-es halak számára ideális. Szemcseméret: 3 mm. Összetétel - 18 % fehérje, 11 % zsír, 2 % nyersrost, 6 % nyers hamu.
A gyártó adatai
Panzi Pet Kft.
Városkapu u. 6
1152 Budapest
info@panzipet.hu
4014162413406
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Eledel fajtája: | Speciális takarmányok |
| Tartalom: | 600 g |
| Tartalom: | 1 Darab |
| Alkalmas a következőkre: | Tavi halak |
| Életszakasz: | Minden fázis |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 17,9 cm |
| Szélesség: | 9,8 cm |
| Mélység: | 9,8 cm |







