Eurowa kád fehér 170 cm x 70 cm
Cikkszám 4867495Termékleírás
Cikkszám 4867495
Kaldewei Eurowa acéllemez kád 2,3 mm falvastagsággal fehér színben.
A gyártó adatai
FÁRSZER FÁRBÁS GÁBOR
SZÉNÁS U.. 15
6400 KISKUNHALAS
diy@farszer.hu
4001112075395
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Forma: | Négyszögletes |
| Anyag: | Zománcozott acél |
| Szabadon álló: | Nem |
| Hasznos térfogat: | 93 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27,3 kg |
| Magasság: | 55,0 cm |
| Szélesség: | 170,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |





