Menetes cső 26,4 mm (Rp 3/4) x 150 mm temperöntvény
Cikkszám 3193257Termékleírás
Cikkszám 3193257
A horganyzott menetes csövet vízvezetékek szerelésénél használják, és két cső összekötésére szolgál. Hibás csövek javításához is alkalmazható. Temperöntvényből készült, horganyzott felülettel rendelkezik, amelytől a szerelvény tartós és ellenálló. A 150 mm hosszú összekötőcső egyenes formájával biztosítja a folyamatos összekötést.
Mindkét végén külső menettel rendelkezik, amelyek 26,4 mm (R 3/4) átmérőjűek, és a megfelelő belső menettel ellátott karmantyúkkal való összeillesztésre alkalmas. Mindkét végén elhelyezkedő menetes kivitelének köszönhetően az összekötés bármikor szétbontható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4006596137621,4006596134248,4007874110442
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozás: | 3/4" |
| Kivitel: | Tömítés |
| HDPE csövek: | Nem HDPE cső |
| Többrétegű kompozit csövek: | Nem többrétegű kompozit csövek |
| Felület: | Lágyöntés |
| PPR csövek: | Nem PPR cső |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
| Horganyzott csövek: | Horganyzott csövek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 2,7 cm |





