Acari erkélygarnitúra 3-részes acél akác FSC®
Cikkszám 5187935Termékleírás
Cikkszám 5187935
A 3-részes Acari erkélygarnitúra a modern megjelenést ötvözi a nagyfokú funkcionalitással. Porszórt fekete acélvázával és az akácfa lécekkel elegáns bisztró hangulatot kölcsönöz az erkélynek vagy a kertnek.
Stílusos és helytakarékos
A garnitúra két összecsukható székből és egy praktikus összecsukható asztalból áll. Különösen alkalmas erkélyekre és kis kültéri területekre. Az összecsukható funkciónak köszönhetően a garnitúra helytakarékosan tárolható, és gyorsan újra felállítható amikor szükség van rá. A székek 110 kg-ig terhelhetők és stabil tartást biztosítanak, míg az FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező akácfa a hosszú élettartamú használatot biztosítja. ,
Praktikus és robusztus
Az időjárásálló anyagoknak köszönhetően a készlet kültéri használatra ideális, és kihangsúlyozzák a mindennapi használatra való alkalmasságot. Az Acari erkélygarnitúrával kényelmes és stílusos sarkot hozhat létre a kikapcsolódáshoz és a kellemes időtöltéshez.
A garnitúra tartalma
2 x összecsukható szék 41 cm x 48 cm x 80 cm (Sz x Mé x Ma), max. terhelhetőség 110 kg
1 x összecsukható asztal 55 cm x 52 cm x 71 cm (Sz x Mé x Ma)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338502
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Balkonbútor garnitúra |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Ülésmélység: | 47,5 cm |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülésszélesség: | 38 cm |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Kerti sarokkanapék száma (darab): | 0 |
| Kerti padok száma (darab): | 0 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,2 kg |
| Magasság: | 151,0 cm |
| Szélesség: | 96,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |


















