Erkélybútor garnitúra Rivadavia 3 - részes acél antracitszürke
Cikkszám 5187737Termékleírás
Cikkszám 5187737
A 3-részes Rivadavia balkongarnitúra a modern kialakítást ötvözi a kiváló minőségű megmunkálással, és ideális kis kültéri területekre. Két összecsukható székből és egy 5 mm vastagságú, edzett üvegből készült kerek asztallappal ellátott, összecsukható asztalból áll, így elegáns megoldást kínál a szabadban töltött pihentető órákhoz. Az elegáns matt, antracitszürke színű, porszórt acélváz tökéletesen harmonizál a robusztus kültéri textilből készült huzattal, amely nemcsak tartós, hanem különösen könnyen tisztítható is.
Kényelmes és praktikus
50 cm-es ülésmélységükkel, 45 cm-es ülésszélességükkel és 40 cm magas háttámlájukkal az összecsukható székek nagyfokú kényelmet biztosítanak. Az összecsukható funkciónak köszönhetően a bútorok helytakarékosan tárolhatók és rugalmasan használhatók. Az időjárásálló anyagoknak köszönhetően a készlet kültéri használatra ideális, és hosszú élettartamot biztosít. Legyen szó a szabadban elköltött reggeliről vagy egy pihentető estéről - ez az erkélygarnitúra pihentető órákat biztosít.
A készlet tartalma
2 x összecsukható szék 45 cm x 51 cm x 81 cm (Sz x Mé x Ma), max. terhelhetőség 110 kg
1 x összecsukható asztal 60 cm x 70 cm
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338410
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Készlet |
| Huzat anyaga: | Textilén |
| Huzat színe: | Antracit |
| Váz anyaga: | Acél |
| Keret anyag színe: | Antracit matt |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Ülésmélység: | 50 cm |
| Ülésmagasság: | 46,5 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,6 kg |

















