Erkélybútor garnitúra Tempelton 3 - részes akác FSC®
Cikkszám 5187851Termékleírás
Cikkszám 5187851
Az FSC-tanúsítvánnyal rendelkező akácfából készült, 3-részes Tempelton erkélybútor garnitúra praktikus megoldás erkélyekre és kis kültéri területekre. A helytakarékos ülőgarnitúra két összecsukható székből és egy összecsukható asztalból áll.
Helytakarékos erkélybútor garnitúra kis kültéri területekre
A bézs polirattanból készült háttámlák és ülőfelületek modern megjelenést kölcsönöznek a székeknek, és további kényelmet biztosítanak. A négyzet alakú összecsukható asztal kiegészíti a garnitúrát, és helyet biztosít az italoknak és rágcsálnivalóknak. ,
Kiváló minőségű akácfából
Az összecsukható funkciónak köszönhetően az asztal és a székek szükség esetén könnyedén és gyorsan tárolhatók, így az erkély rugalmasan használható. Az olajozott akácfa nemcsak robusztus és tartós, hanem FSC tanúsítvánnyal is rendelkezik. Ez a garnitúrat a funkcionalitást és a kényelmet ötvözi időtlen kialakítással.
A készlet tartalma
2 db összecsukható szék 50,5 cm x 59,5 cm x 87 cm (Sz x Mé x Ma), ülésmagasság 43 cm, maximális terhelési súly 110 kg
1 db összecsukható asztal 60 cm x 60 cm x 71,5 cm (Sz x Mé x Ma)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338113
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Balkonbútor garnitúra |
| Huzat anyaga: | Polyrattan |
| Huzat színe: | Bézs |
| Váz anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Natúr |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésszélesség: | 40,5 cm |
| Háttámla magassága: | 43 cm |
| Felület keret anyaga: | Olajozott |
| Kerti székek száma (darab): | 2 |
| Kerti sarokkanapék száma (darab): | 0 |
| Kerti padok száma (darab): | 0 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,2 kg |

























