Willmar balkongarnitúra 3 részes polirattan bézs
Cikkszám 4251286Termékleírás
Cikkszám 4251286
Grillezéssel töltött estékhez, kellemes beszélgetésekhez vagy pihenéshez - a Willmar balkongarnitúra ideális hely a hangulatos együttléthez. Bézs színű, különleges rácsos megjelenésével természetes hatást kelt az erkélyen és a teraszon. A balkongarnitúra két fotelből és egy asztalból áll.
Kerti bútorok kézzel fonott polirattanból és acélból
A szett modern, egyszerű formatervezéssel bír. A kerti székek kézzel fonott polirattannal ellátott masszív acélvázból készültek. Lenyűgöznek stabilitásukkal, szél- és időjárásállóságukkal, valamint könnyen ápolható tulajdonságaikkal.
Masszív asztal üveglappal és kényelmes párnákkal
A az asztallap üvegből készült, gyorsan és egyszerűen tisztítható. A puha Polyspun anyagnak köszönhetően az antracit párnák nagyon kényelmesek.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
| 2 db fotel, mindegyik mérete kb. 66 cm x 67 cm x 81 cm (Ma x Sz x Mé) |
| 1 db asztal, mérete kb. 46 cm x 48 cm x 48 cm (Ma x Sz x Mé) |
| 2 db ülőpárna |
| 2 db hátpárna |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124997611,4007876505338
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőgarnitúra típus: | Balkonbútor garnitúra |
| Huzat anyaga: | Polispun textil |
| Huzat színe: | Antracit |
| Váz anyaga: | Polyrattan |
| Keret anyag színe: | Bézs |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,5 kg |
| Magasság: | 81,0 cm |
| Szélesség: | 66,0 cm |
| Mélység: | 68,5 cm |



















