Gyalult strukturált duglászfenyő teraszpadló 28 cm x 145 cm x 250 cm
Cikkszám 4047577Termékleírás
Cikkszám 4047577
A duglászfenyő teraszpadlókkal olyan teraszt építhet, amelyet egyedi színjáték jellemez. A teraszpadló ráadásul egyik oldalán strukturált gyalulással rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy a padlót különleges módon gyalulták, ami különösen kiemeli a fa természetes struktúráját.
Kérjük, feltétlenül vegye figyelembe a fából készült teraszokra vonatkozó fektetési útmutatónkat.
A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868833839
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Teraszpadlók |
| Anyag: | Duglászfenyő |
| Vastagság: | 2,8 cm |
| Szín: | Natúr |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Kivitelezés: | Padló |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Szokásosan gyúlékony (A2fl,Bfl,Cfl,Dfl,Dfl,Efl) |
| Tartóssági osztály az EN 350-2 szerint: | Közepesen tartós (3) |
| Padlófűtésre alkalmas: | Padlófűtésre nem alkalmas |
| Fafajta: | Duglászfenyő |
| Lépészajcsökkentő alátét: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,1 kg |
| Magasság: | 2,50 m |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |











