Small Foot teraszburkolat talp fekete
Cikkszám 3878824Termékleírás
Cikkszám 3878824
A Small Foot fekete teraszburkolat talp magassága 3,5 és 6,5 cm között állítható. Ezért tökéletesen megfelel a magasságkülönbségek kiegyenlítéséhez, és konstruktív favédelmet is jelent. 50 - 60 cm távolságban kell az aláépítmény alá beépíteni. A kiváló minőségű műanyagnak köszönhetően tartósan időjárásálló.
A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868999566
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Tartozékok |
| Anyag: | Műanyag |
| Vastagság: | 3,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110 g |
| Magasság: | 3,5 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |





