Teraszpadló bordázott nyomás alatt impregnált 14,4 cm x 2,7 cm x 200 cm
Cikkszám 3696341Termékleírás
Cikkszám 3696341
A barna nyomás alatt impregnált bordázott teraszpadló ideális terasz építéséhez. A két oldalon eltérő módon bordázott felület különösen kellemes sétaélményt és elegáns megjelenést biztosít.
Szerkezeti szilárdság és hosszú élettartam
A hosszú élettartamú puhafa ideális faanyag. Egyesíti az egyenletes növekedést az alacsony sűrűséggel. Ez biztosítja, hogy a fa szilárdsággal és rugalmassággal tűnjön ki. A felszíni hatás mellett a speciális Pinus Plus Braun impregnálás mély védelmet nyújt a gombák, rovarok és penész baktériumok ellen.
Szerelési tipp:
A szerkezeti fa rögzítésekor ügyeljen arra, hogy a csavarfejek egy szintben legyenek a felülettel, és ne süllyessze le teljesen. Ez megakadályozza a víz felhalmozódását a csavarfejeken.
A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
5900886415293,4000868804297,4021452023283,5900454474240
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Teraszpadlók |
| Anyag: | Fenyő |
| Vastagság: | 2,7 cm |
| Szín: | Barna |
| Felületkezelés: | Nyomás alatt impregnált |
| Kivitelezés: | Padló |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Szokásosan gyúlékony (A2fl,Bfl,Cfl,Dfl,Dfl,Efl) |
| Tartóssági osztály az EN 350-2 szerint: | Tartós (2) |
| Padlófűtésre alkalmas: | Padlófűtésre nem alkalmas |
| Fafajta: | Erdeifenyő |
| Lépészajcsökkentő alátét: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,2 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 14,6 cm |
| Mélység: | 2,7 cm |











