Teraszpadló közép-európai vörösfenyő kezeletlen 200 cm x 14,5 cm x 2,8 cm
Cikkszám 3678646Termékleírás
Cikkszám 3678646
A kiváló minőségű teraszpadló lapok kezeletlen, európai vörösfenyőből készültek, és teraszpadlók kialakításához ideálisak. A fadeszka két különböző felülete vonzó megjelenésű. Az egyik oldala sima, a másik recézett. Így teraszát teljesen a saját igényei szerint alakíthatja ki.
Vörösfenyőből készült teraszdeszka
A vörösfenyő rendkívül robusztus és időjárásálló, ezért ideális kültéri használatra. Természeténél fogva kevésbé hajlamos a gombásodásra, így kiválóan alkalmas a talajon történő alkalmazásra. A fenyő jó megmunkálása hosszú használatot biztosít. A gyártás során nem alkalmaztak vegyi favédőszert.A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868833433,4021452026390,4021452034821
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Teraszpadlók |
| Anyag: | Vörösfenyő |
| Vastagság: | 2,8 cm |
| Szín: | Natúr |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Kivitelezés: | Padló |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Szokásosan gyúlékony (A2fl,Bfl,Cfl,Dfl,Dfl,Efl) |
| Tartóssági osztály az EN 350-2 szerint: | Közepesen tartós (3) |
| Padlófűtésre alkalmas: | Padlófűtésre nem alkalmas |
| Fafajta: | Vörösfenyő |
| Lépészajcsökkentő alátét: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,06 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.















