Floraworld Bus többfunkciós tároló nyitott 212 x 227 x 223 cm
Cikkszám 5383344Termékleírás
Cikkszám 5383344
A Floraworld Bus többfunkciós tárolója mindenféle célra használható. Lehet kerékpártároló, kukatároló, dohányzásra kijelölt hely vagy kerti bútorok fedett tárolója. Ez a tároló mindezekre megfelelő megoldást kínál.
Stabil kerete alumíniumprofilokból készül, oldalai ütésálló, félig átlátszó, üregkamrás lemezekből állnak. Az oldalfalak lemezeinek vastagsága 6 mm, a tetőlemezé 8 mm. Ez utóbbi UV-védő réteggel van ellátva az üregkamrás lemezek védelme érdekében.
Az alumíniumprofilok modern antracit színű bevonattal rendelkeznek. A tároló egy ajtóelemmel kiegészítve zárható, azaz védett tárolóként is használható.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883097556
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tető anyaga: | Polikarbonát |
| Átjárási magasság elől: | 212 cm |
| Hóteher: | 80 kg/m² |
| Oszlopok színe: | Antracit |
| Szerelés: | Szabadon álló |
| UV-álló: | UV-álló |
| Oszlop anyaga: | Alumínium |
| Esőlefolyó: | Esővízlevezető nélkül |
| Tető színe: | Átlátszó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 50,0 kg |
| Magasság: | 2,12 m |
| Szélesség: | 2,27 m |
| Mélység: | 2,23 m |









