Kő Solnhofeni 5-7 mm
Cikkszám 3754454Termékleírás
Cikkszám 3754454
Természetes vágott kő. Oldalfalak burkolására esztétikus.Változó méretű.
30 m2
A gyártó adatai
Stebo 5000 Kft.
Sugár út 815/1.
2334 Maglód
stebo@stebo.hu
5999043913147
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Világos |
| Forma: | Négyzet alakú |
| Felület: | Matt |
| Lerakási javaslat: | Nappali szoba |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450,0 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





