Paprika 10-es pack kiszerelésben kerti növény étkezésre alkalmas
Cikkszám 5168448Termékleírás
Cikkszám 5168448
Paprika 10-es pack kiszerelésben, kertben, magaságyásba és balkonládába is ültethető, konyhakerti növény, étkezésre alkalmas, többféle-édes, csípős, magas C-vitamin tartalmommal, nyersen, főzve, savanyításra is alkalmas. Kifejezetten napos helyet kedveli, magas tápanyagigénye miatt javasolt a trágyázás nitrogéntartalommal, rendszeres öntözést biztosítsuk. Szabadba való ültetésnél mindenképpen várjuk meg a fagyok elmúltát (április vége-május közepe). Magról magunk is csíráztathatjuk a lakásban, melegre és fényre van szüksége, az ablakpárkányon ideális helyet találhatunk számára, kiültetés előtt a palántákat fokozatosan szoktassuk a kinti klímához.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999564055289
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| max. növési magasság cm-ben: | 100 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Botanikai név: | Capsicum annuum |
| Bio: | Nem bio |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 770 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



