Deroma Cono White Garden virágcserép 26 cm terrakotta
Cikkszám 1499607Termékleírás
Cikkszám 1499607
A Deroma Cono virágcserép klasszikus edény az Ön növényei és virágai számára. Megkapóan letisztult és egyszerű a megjelenése.
A gyártó adatai
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232455516
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Terrakotta |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Terrakotta |
| Forma: | Ovális |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,60 kg |
| Magasság: | 23,7 cm |
| Szélesség: | 25,7 cm |
| Mélység: | 25,7 cm |





