GROW by OBI citrus mix rácson mag. kb. 40 cm cserépátmérő kb. 15 cm Citrus mitis
Cikkszám 4803128Termékleírás
Cikkszám 4803128
A GROW by OBI citrus mix (Citrus Mitis) különböző citrusfajtákból áll, melyek futtatórácsra vannak felfuttatva. A következők közül lehet választani: törpemandarin (Citrus Kumquat), citromfa (Citrus Limon), vércitrom (Citrus Red Lime), kalamondin (Citrus Calamondin) vagy limequat, amely a zöldcitrom és a törpemandarin keveréke. A citrusfélék intenzíven illatozó virágaikkal pompás, mediterrán hangulatot keltenek kertjében. A gyümölcsök ehetők, azonban fajtától függően nagyon savanyúak lehetnek. A citrusfélékből remek szörp vagy lekvár készíthető.
Citrusnövény futtatórácson
A citrusfélék a fagyok elmúltával a szabadban is tarthatók. Napos és félárnyékos helyeken érzik jól magukat. A hely azonban legyen szélvédett. A terasz vagy az erkély ideális. Rendkívüli és nyári bájt árasztanak. A citrusfélék beltéren is tarthatók.
A citrusfélék megfelelő gondozása
A citrusféléket vízkőmentes vízzel kell locsolni, erre az esővíz a legalkalmasabb. El kell kerülni a vízpangást, ehhez gondoskodni kell megfelelő vízelvezetésről. A citrusféléket az első fagy előtt be kell vinni téli szálláshelyükre.
Fedezd fel az GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért alakjuk, színük, méretük valamennyire eltérhet az általad rendelt növény termékképein szereplő alaktól, színtől, mérettől. De egyvalami biztos: a minőség! Virágszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Moterra International B.V.
Hollandweg 12
2665 MT Bleiswijk
info@floreac.com
4062228011745
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Magas |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | 1-2 hetente trágyázza |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 900 g |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













