Acquaer AKS-400PW Kerti merülő szivattyú
Cikkszám 4517264Termékleírás
Cikkszám 4517264
Az Acquaer AKS-400PW műszaki műanyagból készült 400 W-os motorral felszerelt kerti merülő szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz mellett még szennyezőanyagot vagy lebegő részecskéket is tartalmazó víz szállítására. Fő felhasználási területe ásott kutak.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922725
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Elektromos |
| Típus: | Kompakt szivattyú |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Max. szállítási mennyiség: | 8 000 l/h |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,12 kg |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |











