Heissner Aqua Stark ECO P1400E-00 többfunkciós szivattyú
Cikkszám 3189008Termékleírás
Cikkszám 3189008
Az Aqua Stark többfunkciós szivattyú bel- és kültéri használatra is alkalmas. Akár -20 °C hőmérsékletig fagyálló. Ezenkívül egyaránt alkalmas száraz és víz alatti üzemeltetésre is. A szivattyú sekély szívásmélységű és különösen nyugodt járású. Kompakt mér
A gyártó adatai
CF Group Deutschland GmbH
Bahnhofstrasse 68
73240 Wendlingen
info@chemoform.com
4006873407492
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Elektromos |
| Típus: | Multifunkciós szivattyú |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 16 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 1 400 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,55 kg |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 13,2 cm |



































