Heissner Aqua Stark ECO P700E-00 többfunkciós szivattyú
Cikkszám 3189016Termékleírás
Cikkszám 3189016
Az Aqua Stark többfunkciós szivattyú bel- és kültéri használatra is alkalmas. Akár -20 °C hőmérsékletig fagyálló. Ezenkívül egyaránt alkalmas száraz és víz alatti üzemeltetésre is. A szivattyú sekély szívásmélységű és különösen nyugodt járású. Kompakt mér
A gyártó adatai
CF Group Deutschland GmbH
Bahnhofstrasse 68
73240 Wendlingen
info@chemoform.com
4006873407485
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Elektromos |
| Típus: | Multifunkciós szivattyú |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 8 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 700 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,10 kg |
| Magasság: | 5,8 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 11,5 cm |



















































