Heissner Hybrid napelemes tószivattyúkészlet 1100 l/h
Cikkszám 5161161Termékleírás
Cikkszám 5161161
A Heissner Hybrid napelemes tószivattyú készlet, egy olyan innovatív rendszer, mely a napenergia hatékonyságát a hálózati árammal ötvözi. Ez a készlet ideális megoldást kínál kerti tavakhoz, mivel a napenergiát használja fel, és szükség esetén zökkenőmentesen kapcsol át hálózati áramra.
Az áramforrás - a folyamatos energiaellátás érdekében - egy nagy teljesítményű, 18 V-os tápegységből (a csomag tartalmazza) és egy 6000 mAh-s akkumulátorból áll. A készlet három különböző szökőkútformát tartalmaz, melyek esztétikus és nyugtató hangulatot kölcsönöznek a tónak.
A komplett készlet tartalma egy kb. 1500 l/h szállítási teljesítményű szökőkútszivattyú, egy 18 V-os napelem a fenntartható energiatermeléshez, egy tápegység, mely rossz időben biztosít zavartalan működést, valamint az innovatív hibrid doboz. Ez utóbbi 24 órás folyamatos működést tesz lehetővé: napsütésben az ingyenes napenergia felhasználásával, nem elegendő napfény esetén pedig a mellékelt tápegységre való automatikus átkapcsolással.
A napelem kb. 1,80 m-es szállítómagasságot tesz lehetővé, méretei 17,5 cm x 16 cm x 11 cm, és 5 m hosszú kábellel rendelkezik.
Élvezze a kerti tó szépségét és nyugalmát ezzel a korszerű, környezetbarát és megbízható rendszerrel, mely optimálisan hasznosítja a nap energiáját.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Napelemes és elektromos |
| Típus: | Napelemes szivattyú |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 25 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 1 500 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,06 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 3,1 cm |













