Heissner SUN-POWER tószivattyú-készlet 610 l/h 0,00017 m3/s
Cikkszám 5202775Termékleírás
Cikkszám 5202775
A Nap a legnagyobb energiaforrásunk. Használja ezt az energiát a Heissner napelemes tószivattyú-készlet 610 l/h 0,00017 m3/s üzemeltetéséhez. A szivattyú teljesítménye 610 l/h 0,00017 m3/s, amely egy szökőkútfeltéttel van a csomagban.
- Teljesítmény literben: kb. 610 l/h 0,00017 m³/s
- Teljesítmény Wattban: kb. 10 Watt
- Emelőmagasság: kb. 170 cm
- Kábelhossz: 5 m
A gyártó adatai
CF Group Deutschland GmbH
Bahnhofstrasse 68
73240 Wendlingen
info@chemoform.com
4006873394235
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Nap |
| Típus: | Szökőkútszivattyúk |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 10 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 610 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,98 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |







