Heissner tavi szivattyú készlet napelemes úszó sziget LED világítással
Cikkszám 4772521Termékleírás
Cikkszám 4772521
A Heissner napelemes tószivattyúkészlet egy úszó napelemes sziget színes LED-világítással és 7-féle szökőkútmóddal. A beépített 900 mAh-s akkumulátornak köszönhetően a napelemes sziget éjszaka is világít. Az automatikus szürkületérzékelő sötétben automatikusan bekapcsolja a napszigetet. A csomag tartalmazza a 4 távtartót a tópartokhoz vagy a medence széléhez.
Egyéb termékjellemzők:
- Teljesítmény: 120 l/h
- vízemelési magasság 30 cm - 50 cm
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Nap |
| Típus: | Napelemes szivattyú |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 3 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 220 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 422 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |















