Heissner többkamrás szűrőkészlet 24 W
Cikkszám 1031517Termékleírás
Cikkszám 1031517
A Heissner többkamrás szűrőkészlet legfeljebb 24 000 literes halállomány nélküli tavakhoz használható (halállománnyal: 12 000 l, koi halakkal: 6000 l), és szűrőközegekkel, szivattyúval, UVC-tisztítóval, 3 méteres tömlővel és tartozékokkal együtt szállítjuk.
Részletek:
- Átfolyó szűrőkészlet szivattyúval és beépített UVC-tisztítóval
- Erős ECO-szivattyú szállítja a szennyeződést 10 mm-es szemcseméretig
- UV-lámpa: 24 W
- A szivattyú teljesítménye: 4800 l/h (0,0013 m³/s), 23 W
- Egyszerű kezelés - ideális a nagyobb halastavakhoz
- A Heissner tiszta vizet ígér
- Megfelelő, ZF424-00 UV-cserelámpa
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Elektromos |
| Típus: | Készletek |
| Maximális tóméret (haltartással): | 12 000 l |
| Maximális tóméret (haltartás nélkül): | 24 000 l |
| UVC szűrővel: | Tartalmazza |
| Teljesítmény: | 40 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 4 900 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,5 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 82,0 cm |
| Mélység: | 52,0 cm |



































