TPS 1750E tószivattyú
Cikkszám 4293528Termékleírás
Cikkszám 4293528
A kiváló minőségű tószivattyú nagyszerű választás a tavak kedvelői számára, és a kert különleges látványosságává teszi a tavat. Amellett, hogy szép vízjátékokat hoz létre, a víz elszivattyúzásáról is gondoskodik. Teljesítménye 50 W, max. 0,023 bar nyomás esetén. Az élettartam meghosszabbítása és a biztonságos üzem érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve. A szivattyú maximális emelőmagassága 2,3 m. Négy különböző szökőkút üzemmód - vízharang, habos szökőkút és két különböző felszökő vízsugár - közül választhat. A csomag egy 10 m hosszú kábelt is tartalmaz.
Hosszú élettartamú szivattyú sokoldalú alkalmazási lehetőségekkel
A ház strapabíró és hosszú élettartamú műanyagból és rozsdamentes acélból készült. A fröccsenő víztől védett kapcsoló egyszerűvé teszi a kezelést. IPX8 védelmi osztálya még nagyobb biztonságról gondoskodik. A kétutas elosztóval szabályozható a víz bevezetése, és a használattól függően a felszálló csövet vagy a tó vizének leszivattyúzásához az oldalsó elosztót használhatja. Külön csatlakozóval rendelkezik. A szivattyú az EU-s szabványoknak megfelelő, szokványos tömlőcsatlakozókkal használható. A csomag négy különböző feltétet, egy levehető szűrőegységet, valamint egy kétutas elosztót tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121070621
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Erőforrás: | Elektromos |
| Típus: | Szökőkútszivattyúk |
| UVC szűrővel: | Nem tartalmazza |
| Teljesítmény: | 50 W |
| Max. szállítási mennyiség: | 1 750 l/h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,60 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!











