Eukaliptusz Azura fácska dézsás növény cserépátmérő kb. 15 cm
Cikkszám 5169313Termékleírás
Cikkszám 5169313
Az eukaliptusz Azura (Eucalyptus gunnii) fácska egy rendkívül divatos növény. Októbertől decemberig fehér, illatos virágokat hoz. Az eukaliptusz levelei - magas illóolaj-tartalmuknak köszönhetően - a jól ismert eukaliptusz illatot árasztják magukból. Ez a lombhullató cserje idős korára 3-5 m magas és 1-2 m szélesre nő. Valószínűleg Ausztrália legismertebb növénye, és a teljes faállomány mintegy kétharmadát teszi ki.
A szabadban az eukaliptusz korlátozottan télálló, ha védett helyre ültetik. Az ültetést júliusig kell elvégezni. Ültetés előtt ajánlott rododendron- vagy kaméliatápot keverni a földjébe. 4-6 hét elteltével ismét tápoldatozni kell. Télen egyes ágak visszafagyhatnak, de a növény tavasszal újra kihajt. A túl hosszú hajtásokat tavasszal vissza lehet vágni.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4260647890334
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Fehér |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Október |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



