Évelő mix 19 cm
Cikkszám 5068317Termékleírás
Cikkszám 5068317
2 vagy többéves lágyszárú, kerti évelő. Változatos színű virágokkal. Napos, félárnyékos helyet kedveli. Közepes vízigényű.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999556216582
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 80 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



