GROW by OBI eukaliptusz "Baby Blue" mag. kb. 20 - 30 cm Eucalyptus pulverulenta
Cikkszám 5251145Termékleírás
Cikkszám 5251145
A GROW by OBI "Baby Blue" eukaliptusz (Eucalyptus pulverulenta) közkedvelt növény feltűnően kék, kerek levelekkel, amely lágy, nyugtató légkört teremt. Ezt a fajt különösen nagyra becsülik finom illatáért és vonzó, ezüstzöld színeiért, amelyek kerti elrendezésekhez és beltéri helyiségekhez ideálisak.
A "Baby Blue" eukaliptusz könnyen gondozható, így kiváló választás hobbikertészek számára. Vágott virágként is használható, csokrokkal és dekorációkkal gazdagítva.
Fedezd fel a GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Moterra International B.V.
Hollandweg 12
2665 MT Bleiswijk
info@floreac.com
8033344795228
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Teljesen napos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 1 000 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Nem hoz virágot |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Hőségtűrő |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Áprilistól szeptemberig trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 2,5 cm |
| Szélesség: | 1,5 cm |
| Mélység: | 1,5 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









