GROW by OBI leander bokor mag. 60-80 cm cserépátmérő kb. 20 cm Nerium Oleander
Cikkszám 4986014Termékleírás
Cikkszám 4986014
A GROW by OBI Quatricolor leander (Nerium oleander) egy rendkívül kedvelt és exkluzív dézsás növény, amely mediterrán hangulatot varázsol a teraszra vagy az erkélyre. A júniustól szeptemberig megjelenő négy virágszín különleges szemet gyönyörködtető látvánnyá teszi. A leander a napos helyeket és a vízáteresztő tápközeget kedveli. A legjobb speciális dézsás növényföldet használni, mivel annak nagyon stabil a szerkezete, és hosszú idő alatt sem tömörödik össze. A GROW by OBI növényeket válogatott, minőségi kertészek termesztik.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény formája, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: A mi minőségünk! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatod velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442054634
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 20 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 60 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





