GROW by OBI Splendens citromillatú kefevirág magasság kb. 30 cm - 40 cm
Cikkszám 5114392Termékleírás
Cikkszám 5114392
A GROW by OBI Splendens citromillatú kefevirág (Callistemon citrinus) számos Ausztráliából származó örökzöld fajt tartalmaz, amelyek rendkívüli hasonlóságot mutatnak a mirtuszfélékkel. Európában a Callistemon citrinus manapság látványos virágzata miatt népszerű. A virágok a levelek tövében megjelenő kalászokban nőnek, mint az üvegmosókefék sörtéi. A szabadban minden mérsékelt éghajlatú zónában tarthatók. Hűvösebb éghajlaton cserépben kell tartani, és fagymentesen kell teleltetni őket. A virágzás alatt bőségesen kell öntözni, télen viszont nagyon keveset. Nedves, jó vízelvezetésű, de nem meszes talajra van szükségük. Tűrik a metszést és a szárazságot is. A levelek összetörése nagyon kellemes citromfűillatot szabadít fel.
Fedezd fel a GROW by OBI-t GROW by OBI növényeink mindegyike egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442059110
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 200 cm |
| Cserépméret: | 3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Nem télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Gyakrabban virágzik: | Gyakrabban virágzik |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 30 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



