Pozsgás növények válogatás cserépátmérő kb. 17 cm Sucus
Cikkszám 5243332Termékleírás
Cikkszám 5243332
A pozsgás növényekből álló válogatás dekoratív és rendkívül könnyen gondozható zöld növényekből, például varjúhájból (Sedum) vagy kövirózsából (Sempervivum) álló válogatás.
Víztároló tulajdonságuknak köszönhetően ezeknek a növényeknek ritkán van szükségük vízre, ezért kezdők számára is alkalmasak. A növekedéséhez legfeljebb félárnyékos, de inkább világos hely ideális.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420997645
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Növekedési forma: | Kárpit alakú |
| Cserépméret: | 2 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Dekoráció |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 30 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



