Confetti Garden cserépátmérő kb. 12 cm
Cikkszám 4112942Termékleírás
Cikkszám 4112942
A Confetti Garden szezonális növénykombináció érdekes növény.A Confetti Garden szezonális növénykombináció a napos és félárnyékos helyeket szereti a legjobban.A Confetti Garden szezonális növénykombinációt szívesen ültetik dézsába és ládába, de függő virágtartóban is rendkívül dekoratív.
A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4011261174702,4250989655425
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Ehető: | Nem ehető |
| Télálló: | Nem télálló |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



