Fukszia függő cserépben választható színben cserépátmérő kb. 25 cm
Cikkszám 5169537Termékleírás
Cikkszám 5169537
A függő cserépben lévő fukszia gyönyörű színekkel élénkíti fel teraszát vagy kertjét. A fukszia kecses, lógó virágairól és gazdag virágzási időszakáról ismert, amely tavasztól az első fagyig tart. Ez a dekoratív növény rendszeres öntözést és alkalmi tápoldatozást igényel a szépség megőrzése érdekében. A függő cserepek tökéletesek a fukszia számára, mivel kiemelik buja ágait. Bár a fukszia nem bírja a telet, könnyen áttelelhet beltérben, hogy a következő tavasszal ismét élvezhesse pompáját. Tapasztalja meg a függő cserépben lévő fukszia örömét, és kölcsönözzön varázslatos jelleget a kültérnek!
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194494589
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Botanikai név: | Fuchsia Hybrid |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Ehető: | Nem ehető |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Félárnyékos vagy árnyékos |
| Edény átmérője: | 25 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



