Murvafürt piramis cserépátmérő: kb. 19 cm Bougainvillea
Cikkszám 4098182Termékleírás
Cikkszám 4098182
A murvafürt (Bougainvillea) egy csinos kúszónövény Brazíliából, amely ragyogó színű virágaival délvidéki hangulatot visz a házba. Gyorsan hosszú, tövises indákat növeszt, melyeknek futtatórács adhat támaszt. Ahhoz, hogy újabb és újabb virágokat hozzon, lehetőleg meleg és napos helyen kell tartani. Jó hatással van rá, ha állandó a talajnedvesség. A pangó vizet kerülni kell. Hetente egyszer virágos növényeknek szánt tápanyagot kell kapnia. A murvafürt egy évelő bokor, mely nálunk sajnos nem télálló. Hűvös helyen átteleltethető.
A gyártó adatai
De Wintertuin B.V.
Noordlierweg 4 a
2678 De Lier
dewintertuin@planet.nl
4002420850056,8719194070684
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Botanikai név: | Bougainvillea |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 25 °C |
| Ehető: | Nem ehető |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 50 - 70 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 22,8 cm |
| Mélység: | 22,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



