Petúnia 10-es készlet Petunia grandiflora
Cikkszám 5109293Termékleírás
Cikkszám 5109293
A petúnia (Petunia) egy rendkívül szép nyári virág, amely erkély- vagy teraszládákba ideális. A pompás virágok kifejlődéséhez a petúniának napos helyre és bőséges vízre van szüksége. Az elhervadt virágok rendszeres eltávolítása elősegíti a rügyek fejlődését és biztosítja, hogy a virágpompa különösen hosszú ideig megmaradjon.
A gyártó adatai
Wouters BV, kwekerij
Enserweg 3
A
8307 Ens
bestelling@kwekerijwouters.nl
8717191030786
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Botanikai név: | Petunia |
| Télálló: | Nem télálló |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Cserépméret: | 1 l |
| Aktuális növénymagasság: | 10 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!











