Vegyes színű petúnia 6 darabos csomag magasság kb. 10 cm - 20 cm Calibrachoa
Cikkszám 5175328Termékleírás
Cikkszám 5175328
A petúnia (Calibrachoa) különböző színű, világító virágtengerével inspirál. Ezek az egymásra növő növények kiváló minőségűek, és lenyűgözően hosszú ideig virágoznak. A petúnia szereti a napfényt, nagyon jól tűri a hőséget és rendkívül robusztus. Átlógó, bokros növekedésük miatt balkonládába vagy cserepes ültetésre kiválóan alkalmasak.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 szettre vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Wouters BV, kwekerij
Enserweg 3
A
8307 Ens
bestelling@kwekerijwouters.nl
8718169270418
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Botanikai név: | Calibrachoa |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Ehető: | Nem ehető |
| Télálló: | Nem télálló |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 5 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



