"Calliope" muskátli színválaszték cser. kb. 13 cm Pelargonium interspecific
Cikkszám 4990461Termékleírás
Cikkszám 4990461
A "Calliope" muskátli (Pelargonium interspecific) egy különösen hálás, folyamatosan virágzó növény, amely nagy, intenzív színű virágaival és sötét lombozatával hódít. Virágpompája a teljes napsütésben bontakozik ki a legintenzívebben, és ragyogó, élénk hangulatot kölcsönöz minden erkélynek vagy kertnek.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4250989653919
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 80 cm |
| Cserépméret: | 1 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | 2-3 hetente mérsékelten trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



