"I Love You" kerti szegfű pink cserépátmérő kb. 12 cm Dianthus caryophyllus
Cikkszám 5257779Termékleírás
Cikkszám 5257779
A kerti szegfű (Dianthus caryophyllus) könnyen ápolható növény, ragyogó rózsaszín virágokkal és kellemes illattal. A napos-félárnyékos helyeket és a jó vízáteresztő talajt kedveli, és rendszeres, de mérsékelt öntözést igényel. Hosszú virágzási idejének és ellenálló képességének köszönhetően ideális ágyásokba, balkonládákba és vágott virágként is.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4251971600003
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Cserépméret: | 0,8 l |
| Télálló: | Télálló |
| Botanikai név: | Dianthus |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Nem hőtűrő |
| Csigának ellenálló: | Nem csigamentes |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Dísznövény tápoldatok áprilistól szeptemberig |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



