Ágyásnövények duó magasság kb. 20-30 cm cserépátmérő kb. 12 cm
Cikkszám 5265434Termékleírás
Cikkszám 5265434
Az ágyásnövény duó két különböző ágyásnövény gyönyörű kombinációja egy cserépben. Például petúnia (Petunia) és verbéna (Verbena), balkon aranya (Bidens) és minipetúnia (Calibrachoa) vagy lisztes zsálya (Salvia farianacea), valamint sok más kompozíció gondoskodik a nyári hónapokban a színpompáról az erkélyen, a teraszon vagy az ágyásban.
Az ágyásnövény duó napos helyen és áteresztő táptalajban optimálisan teljesedik ki. A rendszeres locsolás különösen nyáron fontos, a legjobb időpont a locsoláshoz pedig a reggel és az este.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4280000495921
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Télálló: | Nem télálló |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Nem hőtűrő |
| Csigának ellenálló: | Nem csigamentes |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Folyékony virágzó vagy zöld növény trágya |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



