Diascia piros-narancs 12 cm
Cikkszám 4065421Termékleírás
Cikkszám 4065421
Gazdagon nyíló, melegkedvelő egynyári növény.
A gyártó adatai
Oxalis-Seed Kft.
Felső Ipari körút 4
2142 Nagytarcsa
oxalis@oxalis-seed.hu
5998795739135
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Aktuális növénymagasság: | 25 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



