GROW by OBI japánmirtusz kb. 10-15 cm Cuphea hyssopifolia
Cikkszám 4778718Termékleírás
Cikkszám 4778718
A GROW by OBI japánmirtusz (Cuphea hyssopifolia) fáradhatatlanul virágzik. A napos-félárnyékos, laza, tápanyagban gazdag talajjal rendelkező helyeket kedveli.
A viszonylag kicsi, de nagyszámú virág lila, rózsaszín és fehér közötti színárnyalatokban pompázik. A japánmirtusz könnyen ápolható, igénytelen és fagymentes helyiségben átteleltethető.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442047209
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 45 cm |
| Cserépméret: | 0,9 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Csak ritkán trágyázza |
| Aktuális növényszélesség: | 25 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



