GROW by OBI nebáncsvirág magasság kb. 55 cm cserépátmérő kb. 13 cm
Cikkszám 5115985Termékleírás
Cikkszám 5115985
A GROW by OBI "New Guinea" nebáncsvirág (Impatiens Hybride) egy folyamatosan virágzó növény, amely remekül alkalmazkodik a különféle adottságú helyekhez. A növényre jellemző virágok számos élénk színben kaphatók. Egyedi formájukkal és élénk színjátékukkal a virágok vidám és hívogató légkört kölcsönöznek a kültéri területnek. A GROW by OBI "New Guinea" nebáncsvirág sokoldalú és alkalmazkodó, ágyásban, virágládákban vagy függő virágtartókban egyaránt virágzik, és könnyedén alkalmazkodik a különböző kerti elrendezésekhez. Az élénk virágok nemcsak szemet gyönyörködtető látványt nyújtanak, hanem kedvelt táplálékforrást is a méhek és a lepkék számára, ezáltal növelik a fajok sokféleségét a kültéri területen. A GROW by OBI "New Guinea" nebáncsvirág gondozása egyszerű. A félárnyékos helyeket és a vízáteresztő talajt kedveli. A rendszeres öntözés, különösen a száraz időszakokban, megtartja a virágokat teljes pompájukban. Ez egy robusztus növény, amely jól alkalmazkodik a különböző időjárási körülményekhez.
Fedezd fel az GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194488106,8713626060601
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Botanikai név: | Impatiens |
| Ehető: | Nem ehető |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 15,6 cm |
| Mélység: | 15,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















