Lola smart-Flat mennyezeti lámpa RGB 2700 K - 5000 K IP20
Cikkszám 5166848Termékleírás
Cikkszám 5166848
Az okos LED-es mennyezeti lámpa ultralapos kialakításával és különleges funkcionalitásával nyűgöz le. A helytakarékos fényforrás a LOLA infravörös távirányítóval van a csomagban. A piros LOLA távirányító azonnal használatra kész, így választhat a tizenkét beprogramozott fény közül, vagy választhat egy színt az RGB színmódból. Határozza meg saját maga, hogy milyen fényben érzi jól magát, vagy állítsa be könnyedén a hangulatának megfelelően. A mennyezeti lámpa egy fixen beépített 23,8 W-os LED-es izzót tartalmaz.
Az izzó körülbelül 2300 lumen fényt bocsát ki, és lehetősége van a fény színének melegfehérről (2700 Kelvin) nappali fehérre (5000 Kelvin) történő módosítására, valamint a fényerősség változtatására. A szabályozás a mellékelt LOLA távirányítóval is végezhető. A lámpa acélból készült, fehér színű kerettel rendelkezik, a fehér műanyag táblán keresztül pedig kellemes fényt ad.
A LED-panel kétségtelenül a háttérben marad vizuálisan, viszont éppen az egyszerű megjelenése miatt különösen alkalmas konyhákba, folyosókra vagy dolgozószobákba, ahol remek megvilágítást biztosít. De nem csak itt használják a paneleket, mert a LED-panelek már régen megtalálták az utat a nappaliba és a hálószobába is. A lámpapanel emellett okosotthon-kompatibilis, így még nagyobb sokoldalúságot kínál. A lámpa funkcióit az ingyenes Medion Life+ alkalmazással vagy akár külső hangasszisztenssel is vezérelheti. Így szinte egyetlen kívánság sem marad beteljesületlenül. A lámpa hossza 100 cm, szélessége 25 cm, felfüggesztése pedig 5,6 cm.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689961107
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 2 300 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Hosszúkás |
| Stílusirányzat: | Modern |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,12 kg |
| Magasság: | 5,6 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |










