Csüngő fukszia ámpolna átmérő kb. 27 cm Fuchsia Hybride
Cikkszám 5265327Termékleírás
Cikkszám 5265327
A fukszia (Fuchsia Hybride) egészen a szezon végéig kétszínű virágokat hoz a legkülönbözőbb színkombinációkban, tartós örömöt szerezve ezáltal. Leginkább napos helyen vagy félárnyékos helyen érzi jól magát. Nagyon fontos, hogy a táptalaj vízáteresztő képessége magas legyen, mert a pangó és az edényben álló víz elkerülhetetlenül rothadáshoz vezetnek. Előnyben részesített hőmérséklet (°C): Legalább 15 és legfeljebb 25.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420954600
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Botanikai név: | Fuchsia Hybrid |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Félárnyékos vagy árnyékos |
| Edény átmérője: | 27 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,25 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 27,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



