GROW by OBI Vitorlavirág "Pearl Cupido" magassága: kb. 30 cm cs.átm.: kb. 9 cm
Cikkszám 4335667Termékleírás
Cikkszám 4335667
A GROW by OBI "Pearl Cupido" vitorlavirág (Spathiphyllum) egy kimondottan elegáns szobanövény, amely fontos szerepet játszik a lakótér levegőjének tisztításában. A vitorlavirágnak sötétzöld, fényes levelei vannak és látványos virágzata, melyeket nagyon tartós, fehér fellevelek vesznek körül.
A Dél-Amerikában őshonos növény egész éven át a magas páratartalmú meleg helyeket kedveli, de nem szereti a közvetlen napfényt. Tartsa egyenletesen nedvesen a földet, és rendszeresen permetezze be vízzel a leveleket (ne a virágokat).
Fedezd fel a GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Virágszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194278400
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Fehér |
| Botanikai név: | Spathiphyllum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Világos, Közvetlen napfény nélkül |
| Edény átmérője: | 9 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Trágyázás: | Dísznövény tápoldatok áprilistól szeptemberig |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 50 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 10,8 cm |
| Mélység: | 10,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



