Sziklakerti növényválogatás magasság kb. 15 cm - 25 cm cserépátmérő kb. 17 cm
Cikkszám 5142393Termékleírás
Cikkszám 5142393
A sziklakerti növények tökéletesen alkalmasak sziklakertek, kertszegélyek és egyéb kültéri területek kialakításához. A válogatás többek között varjúhájból (Sedum), kakukkfűből (Thymus) és lángvirágból (Phlox) áll. Könnyen gondozhatók, és egész évben színt és életet visznek a kertbe. Különböző színekben és formákban virágoznak, és a kertje megszépítésére ideálisak. A fényes virágoktól a dekoratív levélszerkezetekig széles választékot kínálunk. A sziklakerti növények télállóak, így tökéletesen alkalmasak egész évben a szabadban való használatra. Évelők, és minden évben bőséges virágzással térnek vissza anélkül, hogy aggódnia kellene az új ültetések miatt. A sziklakerti növények optimális gondozása érdekében rendszeres öntözést és alkalmi tápoldatozást javasolunk. Előnyben részesítik a napos helyeket és a vízelvezető talajt, hogy teljes potenciáljukat kibontakoztathassák. Fedezze fel a sziklakerti növények választékát, és alakítsa át kertjét a szépség és a sokszínűség virágzó oázisává. A 15 °C - 30 °C-os hőmérsékletet kedveli.
A gyártó adatai
Buren B.V.
Klaverweg 29
7325 WJ Apeldoorn
j.decroon@planet.nl
8719194492066
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Botanikai név: | Sedum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 22 °C |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,58 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 20,4 cm |
| Mélység: | 20,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







