Vitorlavirág cserépátmérő: kb. 13 cm
Cikkszám 1497429Termékleírás
Cikkszám 1497429
A vitorlavirág (Spathiphyllum) egy kimondottan elegáns szobanövény, amely fontos szerepet játszik a lakótér levegőjének tisztításában. A Dél-Amerikában őshonos növény egész éven át a magas páratartalmú meleg helyeket kedveli, de nem szereti a közvetlen napfényt.
A földjét egyenletesen nedvesen kell tartani, és a leveleket (de nem a virágait) rendszeresen vízzel kell bepermetezni.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8715495006735,8715495024395
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Fehér |
| Botanikai név: | Spathiphyllum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Világos, Közvetlen napfény nélkül |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Trágyázás: | Dísznövény tápoldatok áprilistól szeptemberig |
| Aktuális növénymagasság: | 50 - 70 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 15,6 cm |
| Mélység: | 15,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



