Vitorlavirág kerámia edényben mag. kb. 30 cm cserépát. kb. 12 cm Spathiphyllum
Cikkszám 4971792Termékleírás
Cikkszám 4971792
A vitorlavirág (Spathiphyllum) egy kimondottan elegáns szobanövény, amely fontos szerepet játszik a lakótér levegőjének tisztításában. A Dél-Amerikában őshonos növény egész éven át a magas páratartalmú meleg helyeket kedveli, de nem szereti a közvetlen napfényt. Tartsa egyenletesen nedvesen a földet, és rendszeresen permetezze be vízzel a leveleket (ne a virágokat).
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194450059
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágszín: | Fehér |
| Botanikai név: | Spathiphyllum |
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Világos, Közvetlen napfény nélkül |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Trágyázás: | Dísznövény tápoldatok áprilistól szeptemberig |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 14,4 cm |
| Mélység: | 14,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



